Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szanowni Państwo,

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne obsługa interesantów Biura Projekt ZintegrUJ preferowana jest w formie zdalnej za pośrednictwem kontaktu mailowego lub telefonicznego (do odwołania).

Dokumenty w formie papierowej proszę składać wyłącznie na Dziennik Podawczy zgodnie z informacją Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 marca 2020 roku - Komunikat nr 8.

Adres do wysyłki dokumentów:

Dział Organizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego

ul. Gołębia 24,

31-007 Kraków (z dopiskiem dla Biura ZintegrUJ na kopercie)

 

W sprawach pilnych, wymagających spotkania się z Pracownikiem Biura Projektu ZintegrUJ, prosimy o wcześniejsze umówienie się na dyżur drogą e-mail. Podczas spotkania prosimy o zachowanie wszelkich środków ochrony osobistej.

 

PONIEDZIAŁEK 9.00 – 14.00

Obsługa studentów (kursy językowe) i obsługa przyjazdów wykładowców z zagranicy –

Krystiana Sykała - e-mail krystiana.sykala@uj.edu.pl, tel. 12 663 39 37

 

WTOREK 9.00 – 14.00

Obsługa studentów -

Angelika Batko - e-mail angelika.batko@uj.edu.pl, tel. 795 545 741

Obsługa pracowników naukowych i administracyjnych –

Magdalena Baranowska - e-mail magdalena.baranowska@uj.edu.pl, tel. 519 307 844

 

ŚRODA 9.00 – 14.00

Sprawy kadrowo-płacowe -

Anna Krupa - e-mail anna.agnieszka.krupa@uj.edu.pl, tel. 12 663 39 35

Sprawy finansowe -

Agnieszka Nowak - e-mail agnieszka.a.nowak@uj.edu.pl, tel. 519 078 320

 

CZWARTEK 9.00 – 14.00

Sprawy rozliczeniowe projektu –

Agnieszka Turek - e- mail agnieszka.1.turek@uj.edu.pl, tel. 12 663 39 56

 

PIĄTEK 9.00 – 14.00

Ewaluacja projektu –

Katarzyna Lisek - e-mail: katarzyna.lisek@uj.edu.pl, tel. 795 545 744

 

1 czerwca – 5 czerwca 9.00 – 14.00

29 czerwca – 3 lipca 9.00 – 14.00

Obsługa doktorantów –

Agata Majewska - e-mail phdp@uj.edu.pl, tel. 795 545 719

 

Prosimy o wcześniejszy e-mail w celu umówienia się na konkretny dzień.

Kierownik Biura Projektu – 

Anna Kostrubała –Brak e-mail anna.kostrubala@uj.edu.pl, tel. 692 086 087

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj